Компанія KION UA


Успішно працює на ринку України з 2015 року та ретельно підходить до потреб кожного покупця. Ми спеціалізуємося у напрямку складської техніки та сучасне виробниче обладнання для складу. Пропонуємо високоякісну складську техніку та обладнання за доступними цінами в Україні.
За допомогою обладнання від компанії KION UA – можна вирішити величезну кількість ваших потреб на складі і не тільки. Завдяки такій техніці, Ви з легкістю зможете збільшити швидкість розвантаження – завантаження вашого складу чи магазину.
За 7 років нашої роботи продано понад 3000 од. товару. Доставка 2 години по Києву. Надсилання замовлення по Україні в день замовлення. Зі 100% покупців, які вперше звернулися до нас – 90% стають постійними і рекомендують нас! На нашому сайті Ви можете у будь-який час переглянути відео про товар: як його збирати, скачати комерційну пропозицію або залишити заявку на зворотній дзвінок. Або написати нам на пошту і ми дамо Вам відповідь. Гарантія товару починається з дня продажу товару. Ви можете звернутися до нас з гарантійного випадку протягом місяців, зазначених у гарантійному талоні.
Наша місія вирішити потреби покупця максимально швидко і з точністю на його запит, залишити про себе хороші враження і співпрацювати надалі. Тому ми намагаємося більше і пропонуємо тільки якісний 100% товар без завищеної ціни.
Перевірка часом – це найнадійніший і найдостовірніший індикатор професіоналізму будь-якої компанії. Дотримуючись такої позиції фахівці «KION UA» пишаються безперервним досвідом роботи. У період своєї багаторічної діяльності компанія забезпечує складські приміщення обладнанням, якісні характеристиками якої мають високий рівень.
Співпрацюючи з компанією KION UA, Ви отримуєте не просто товар, а повний супровід у вигляді гарантійного та післягарантійного обслуговування на всій території України. Правильно організований процес купівлі спецобладнання неможливий без професійної консультації з фахівцями. У нас є ця професійна консультація, а також можете замовити навчання з експлуатації будь-якого товару як у відео форматі, так і викликати до себе спеціаліста з навчання Вас або Вашого персоналу.
З 2018 року можна замовити послугу оренди вантажної техніки. Будемо раді допомогти Вам! З повагою до Вас та Вашого бізнесу.