РЕМОНТ І ОБСЛУГОВУВАННЯ СКЛАДСЬКОЇ ТЕХНІКИ

Ми ремонтуємо та обслуговуємо складське обладнання та техніку будь-якої складності по всій території України.

Надаємо
переваги для клієнтів:

01

КОМАНДА

Професійні слюсарі та інженери з ремонту складської техніки – кожен наш співробітник має профільну освіту та багаторічний досвід, завдяки чому ремонт проводиться максимально швидко та ефективно.

02

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Онлайн консультація – перед тим, як везти до нас на ремонт великогабаритну техніку (у тому числі штабелери та пухлини), ви можете зв’язатися з нашими консультантами, описати їм проблему та отримати відповіді на всі запитання.

03

ДОГОВІР

Офіційний договір – будь-який ремонт складської техніки проводиться з укладанням усіх необхідних договорів, кошторисів та інших документів.

04

ОПЛАТА

Гнучкість оплати – ви можете будь-яким зручним способом оплатити ремонт складського обладнання (готівкою, карткою чи банківським переказом).

РЕМОНТ І ОБСЛУГОВУВАННЯ

01. Кожна організація зі складськими приміщеннями рано чи пізно стикається з необхідністю провести ремонт та TO складської техніки. При роботі використовується безліч різних навантажувачів, візків, штабелерів та інших складних машин, для кожної з яких необхідний свій підхід до обслуговування.

02. В Україні не так багато серйозних компаній, у яких може бути здана на діагностику ваша складська техніка. Ремонт та обслуговування часто провадиться некваліфікованими співробітниками без дотримання норм і регламентів.

03. Тому ми рекомендуємо звертатися тільки до перевірених фірм, для того, щоб ремонт та обслуговування складського обладнання пройшли гладко, швидко, законно та професійно. Наприклад, можна звернутися до Кion.com.ua – наша компанія вже багато років тримає імідж однієї з найнадійніших та найпрофесійніших у всій країні

Ремонт складської техніки

На підприємствах використовуються наступне складське обладнання, ремонт якого може знадобитися:

Візки (гідравлічні, електричні, платформні та двоколісні);
Штабелери (гідравлічні, електричні та напівелектричні);
Навантажувачі та гідравлічні столи, а також генератори, компресори та електричні гармати.

Візки

Найбільш поширеним устаткуванням складі є візок з допомогою якої перемішується більшість продукції. Візки поділяються на гідравлічні та електричні, проте найчастіше в них відбуваються одні й ті ж поломки:
01. Вироблення і руйнування елементів, що трясуться (в результаті зносу) – для вирішення цієї проблеми часто потрібна повна заміна елемента.
02. Поломка частин, що рухаються, внаслідок неправильного захоплення палет (не на всю довжину вил) або з перевищенням максимально допустимої ваги.
03. Стирання та деформація вил (виникає при неправильному положенні під час захоплення вантажу).
04. Зношування та руйнування підшипників.
05. У гідравлічних візках можуть виникати проблеми при великій кількості циклів накачування, а в електричних – порушення роботи приводів.

Кожен вид обслуговування вимагає різну кількість часу, проте відразу при зверненні ми можемо зробити наступний ремонт:
06. Замінити гідравлічну рідину і упорядкувати роботу всієї системи (у гідравлічних візках);
07. Оновити ролики, мастила, підшипники;
08. Відновити рух і роботу частин, що заклинили або заблоковані, візка.

Також на складах використовуються платформні та двоколісні візки, набагато простіші в обслуговуванні. Будь-який наш механік з ремонту складської техніки – за кілька хвилин визначить несправність у найкоротший термін виконає необхідну роботу.

Штабелери

Крім ремонту рохлі (візок), часто також потрібне і обслуговування штабелерів. Штабелер дуже схожий за своїм пристроєм, проте на відміну від візків, він може піднімати товар на велику висоту, а також загалом гнучкіший у використанні. Штабелери бувають гідравлічними, електричними та напівелектричними. Найбільш часті така складська техніка ремонт вимагає у таких випадках:
01. Некоректна робота підйомного механізму – вила смикають, піднімаються ривками, можуть не реагувати на команди, або просто не працювати.
02. Механічні ушкодження – зважаючи на складність цього обладнання, можуть виникати різноманітні заклинювання та поломки рухомих частин. Наприклад, можуть заклинити колеса штабелера.
03. Порушення електрики – в електричних та напівелектричних штабелерах використовуються приводи, які живляться від електричного струму. При експлуатації обладнання їх робота може порушуватися, внаслідок чого може виникнути іскріння або навіть займання.
Таким чином, ремонт штабелерів не менш важливий, ніж ремонт і обслуговування рохлі.

Навантажувачі

Розмова про те, яке ТО та ремонт складського обладнання може знадобитися вашій компанії буде неповним без згадування навантажувачів. Вони бувають вилочними та гідравлічними і найчастіше вимагають наступних послуг:
01. Заміна датчиків, генераторів, АКБ та контролера;
02. Заміна дисків та кошиків зчеплення;
03. Оновлення олії АКПП, заміна олії в двигунах з фільтрів, оновлення фільтрів;
04. Заміна покришок, підшипників та всього шинокомплекту;
05. Прокачування систем: гальмівної та паливної.

Незалежно від того, який ремонт навантажувачів та іншої складської техніки вам потрібний, наші майстри без проблем вирішать будь-яке завдання.
Ремонт – складське обладнання іншого типу
Крім того, яка була перерахована вище складська техніка, ремонт може знадобитися і таким пристроям, як генератори, компресори та електричні гармати – для їх обслуговування ми надамо вам техніка-механіка з ремонту складської техніки найвищої кваліфікації.
Складська техніка обслуговування та ремонт
Кожен механік, який займається ремонтом складської техніки в нашій організації, має профільну освіту, а також проходить різні курси з підвищення кваліфікації час від часу.
Ми завжди дотримуємося всіх домовленостей та термінів, укладаємо офіційний договір і надаємо вам повний комплект документів після закінчення роботи.

Наші гарантії та переваги щодо ремонту складської техніки

KION UA була заснована понад 6 років тому і за цей час встигла завоювати довіру та повагу до сотень клієнтів. Основним напрямком нашої роботи є продаж, обслуговування та ремонт складської техніки. За час роботи KION UA продано понад 1400 одиниць товарів, на кожний з них обов'язково поширюється гарантія, за якою за потреби проводиться ТО ремонт складської техніки.