Ремонт гідравлічних візків

Експлуатація будь-якого складського обладнання обов’язково пов’язана з необхідністю іноді його ремонтувати. Зокрема часто може знадобитися купити ремонт гідравлічного візка.

Основна інформація

Гідравлічний візок (пухля) має досить простий пристрій, тому ремонт не вимагає якихось особливо складних технологій чи обладнання. Середній термін її роботи становить 4-7 років, після чого необхідно обов’язково провести принаймні планове обслуговування та купити деякі нові деталі.

Однак буває і таке, що візок гідравлічний ремонт вимагає вже через рік після покупки. Для того, щоб цього уникнути, слід дотримуватися деяких правил під час роботи з рохлею.

Правила роботи з возами

Правил небагато, і вони досить прості, проте кожне з них потрібно виконувати, щоб ремонт гідравлічного візка (рохлі) не був потрібний максимально тривалий час.

 • Ознайомтеся з інструкцією відразу після покупки, це досить очевидна порада, проте більшість користувачів ігнорують цю просту дію, тому виникає необхідність ремонту. Справа ще й у тому, що незважаючи на зовнішню подібність, гідравлічні візки (рохлі) можуть досить відрізнятися в деталях.
 • Не перевантажуйте пристрій. Краще зовсім не досягати максимальних значень ваги, вказаних у документах і навантажувати віз на 70-80% від вантажопідйомності.
 • Грамотно розподіляйте вагу за площею вил. Для того, щоб якнайдовше не братися за ремонт гідравлічного візка, розташовуйте вантаж переважно в центрі вил. Якщо дати надто сильне навантаження на кінці, можуть виникнути вигини, тріщини та інші дефекти.

Обслуговування візків

Обслуговування гідравлічних візків (рохлів) не є особливо складним процесом, проте для того, щоб робити ремонт якомога рідше, регулярно потрібно:

 • Перевіряти працездатність – тобто проводити огляд на наявність тріщин, дефекти в механічних вузлах, чистоту колісної частини тощо. При необхідності потрібно купити та замінити зношені деталі.
 • Проводити змащування – раз на місяць необхідно проводити змащування гідравлічних візків, ремонт тоді буде потрібно набагато рідше.

Однак, як би уважні ви не були до того, як використовується ваш гідравлічний візок, ремонт їй все одно рано чи пізно буде потрібно. Складність ремонту умовно поділяють на три категорії: просту, складну та капітальну. Кожен вид робіт із задоволенням зроблять майстри Kion.com.ua, проте давайте розглянемо їх докладніше.

Простий ремонт гідравлічних візків (косметичний)

У рамках косметичної роботи проводять наступні заходи:

 • Базове технічне обслуговування та мастило;
 • Виправлення дрібних огріхів у плавності роботи пристрою;
 • Заміну зношених деталей (їх також можна купити на нашому сайті).

Процес заміни цілком простий, проте потрібно напевно знати, з якого матеріалу були зроблені зношені деталі. Щоб гідравлічний візок (рохля) після ремонту служив вам так само справно, як і раніше.

Складний ремонт візка гідравлічного

Найчастіше до наших фахівців звертаються користувачі з проблемами, які вимагають саме складного ремонту гідравлічного візка (рохлі). В рамках цієї категорії проводяться такі роботи:

 • Заміна всієї ручки;
 • Заміна пружин або крокового механізму;
 • Заміна гідравлічного штока;
 • Заміна сальників, моніторинг клапанів.

Капітальний ремонт візків гідравлічних

При необхідності зробити капітальний ремонт рекомендуємо вам дізнатися, скільки коштуватиме такий же новий гідравлічний візок (пухля) – справа в тому, що часто вартість ремонту може становити до половини ціни нового виробу, тому в ряді випадків буде раціональніше купити новий, ніж лагодити стару. Найскладніший вид робіт включає:

 • Повна заміна всіх вузлів віза;
 • Корекцію великих тріщин, зламів та зігнутих елементів.

Незалежно від того, наскільки серйозно пошкоджено ваш віз, рекомендуємо звернутися до сервіс-центру Kion.com.ua. У нас працюють тільки справжні професіонали своєї справи, які із задоволенням нададуть вам все для ремонту гідравлічних візків, а також дадуть відповідь на будь-які питання та підкажуть, які деталі найкраще купити та використовувати.