Ремонт вилкових навантажувачів

Інтенсивна експлуатація у важких умовах неминуче призводить до необхідності ремонту вилкових навантажувачів. Причому це відбувається незалежно від виробника та вартості техніки. У разі виникають збої у робочому процесі, до його повної зупинки.
Щоб уникнути подібних ситуацій, рекомендується своєчасно проводити техобслуговування, а також укласти договір із сервісним центром на ремонт навантажувачів Heli та агрегатів від інших торгових марок. Це дозволить мінімізувати ризики простоїв на будь-якому складському та логістичному підприємстві.

Різновиди ремонту вилкових навантажувачів

Компанія KION UA пропонує широкий спектр послуг з сервісного обслуговування та ремонту навантажувача. Фахівці нашого автоцентру виконують такі види робіт:
• поточний та капітальний ремонт китайських навантажувачів, а також агрегатів японських та європейських виробників;
• встановлення та налагодження навісного обладнання будь-яких типів;
• профілактика вантажопідйомного вузла з розбиранням і при необхідності заміною деталей, що зносилися;
• обслуговування та ремонт двигунів навантажувачів терміново, як бензинових, дизельних, так і газових;
• ремонт електрокарів;
• відновлення геометрії кузова;
• техобслуговування мостів, паливної апаратури та трансмісії;
• шиномонтаж.
Також, наші механіки за потреби проведуть повномасштабну передпродажну підготовку та ремонт навантажувача, ціна якого зросте після таких заходів. Це дозволить продати техніку з максимальною вигодою.

Поширені причини несправностей автонавантажувачів

Як показує практика, найчастіше до нас звертаються у таких випадках:
• Вихід із ладу системи гальм. Це відбувається через інтенсивні навантаження, з порушенням норм експлуатації. Ремонт вилкового навантажувача в подібних ситуаціях може полягати у звичайному регулюванні та техобслуговуванні насадок. Іноді доводиться замінювати пружини чи поршні.
• Двигун заводиться важко. Якщо для запуску агрегату потрібно зробити кілька спроб, то швидше за все засмічені клапани насоса підкачування або фільтруючі елементи. Винуватцем цієї несправності може бути і неробочий стартер чи компресор. Тоді буде потрібний більш серйозний ремонт навантажувача Komatsu або техзасобів інших брендів.
• Піна в масляному баку. Потрібно перевірити рівень технічних рідин. Велика ймовірність, що олію потрібно додати або замінити.
• Аномальне зростання витрат палива. У цій ситуації необхідність ремонту китайського навантажувача викликається недостатньою компресією, забитим повітрофільтром, зносом ротора. Крім того, бензин може витрачатися набагато частіше через банальний витік у бензобаку або неправильне налаштування запалювання.
• Перегрівання електродвигуна. Це стосується електрокарів, і трапляється внаслідок несправних котушок, проблем із електролітом. Ремонт навантажувачів Toyota та інших електричних машин часто потрібний при іскрінні щіток та сторонніх шумах у колекторі.
• Труднощі з обертанням керма. Тут причин ремонту навантажувачів Toyota може бути безліч, починаючи від розломів в гідронасосі, і закінчуючи протіканням рідин і зносом ущільнювальних сальників.
Це лише одні з найпоширеніших поломок. Насправді їх може бути значно більше. У кожному конкретному випадку ремонту та обслуговування навантажувачів фахівці виконують попередню діагностику з використанням професійних засобів, зокрема комп’ютерних методів діагностики.

Фактори, що призводять до ремонту вилкового навантажувача

Збої та неполадки у складській техніці відбуваються з низки причин. З найчастіших варто виділити:
• Експлуатація автонавантажувачів із порушенням правил ТБ. Це може виражатися у перевищенні гранично допустимих значень вантажопідйомності та швидкісних режимів.
• Використання не призначене. Різні катання на автомобілях, їзда на морозі (у випадках з електрокарами) по пересіченій місцевості неминуче призводять до виходу з ладу деталей і вузлів, а значить, ремонту навантажувача Nissan або інших марок.
• Використання неоригінальних витратних матеріалів. У прагненні заощадити деякі оператори заливають низькоякісне паливо або олії, що тягне за собою дорогий ремонт навантажувачів, ціни якого набагато вищі за вартість фірмових розхідників.
Недотримання чи ігнорування термінів планових ремонтів китайського навантажувача та ТО також призводить до поломок.

Чому варто звертатися до компанії KION UA

Наш техцентр працює з 2015 року. За цей час ми накопичили великий досвід та сформували потужну матеріально-технічну базу. Займаючись продажем техніки для складу, ми зрозуміли, що найкращих результатів можна досягти, якщо надавати послуги комплексно, разом із ремонтом навантажувачів Ніссан і т.д.
Саме тому ми поряд з реалізацією спеціалізуємося і на сервісному техобслуговуванні, ремонтних роботах.

Як відбувається ремонт та обслуговування навантажувачів

При отриманні заявки на об’єкт замовника виїжджає команда спеціалістів. На місці вони здійснюють візуальний огляд та попередню діагностику при ремонті навантажувачів терміново. Якщо обсяг завдань занадто великий чи потрібно серйозне втручання у цілісність важливих вузлів, апарат доставляється у нашу сервісну майстерню.
Складається докладний перелік необхідних етапів ремонту вилкових навантажувачів, кількість деталей, які потребують заміни. Перед тим, як приступити до ремонту, менеджери узгоджують підсумковий список із замовником.
Зв’яжіться з нашими операторами, і вони дадуть відповіді на всі питання, пов’язані з ремонтом і обслуговуванням навантажувачів, допоможуть знайти рішення в нестандартних і складних ситуаціях.