Стелажні системи


Стелажні системи (Консольні стелажі)

Стелажні системи та їх модифікації.
Консольний складський стелаж являє собою вільний стелаж з горизонтальними важелями, що виступають з однієї вертикальної колони.
Оскільки консольні стелажі не мають вертикальної обструкції, вони створюють можливість для більшого горизонтального простору для зберігання.
Цей стелаж ефективний для зберігання нерівномірних виробів, у тому числі меблів, будівельних матеріалів, листового металу, важких металів, труб, приладів, килимів та багатьох інших.

Загальна інформація про консольні стелажі
У консольному стелажі з двома вертикальними стійками горизонтальна відстань між консольними плечами повинна становити половину довжини предметів, що зберігаються, залишаючи 1/4 довжини, що нависає над кожним кінцем. У стелажі з трьома вертикальними стійками відстань між консольними кронштейнами повинна становити 1/3 довжини виробу, залишаючи 1/6 довжини продукту, що висить кожному кінці.

Деякі матеріали не підходять акуратно чи ефективно до систем піддонів. Наприклад, деревина та сталь часто занадто довгі та незручні для піддонів. Такі матеріали краще зберігати за допомогою консольних стелажних систем. Консольні стелажі ідеально підходять для зберігання довгих предметів у безперервних прогонах, щоб уникнути вертикальних стійок праворуч наліво, які заважають розміщенню продукту на полиці. Консольні стелажі можна застосувати в різних місцях, таких як пиломатеріали, магазинні вітрини або склади для зберігання з водопровідними трубами.


Палетні стелажі

Простір, який у вас є для зберігання, не просто включає в себе площу. Коли все стає щільно на землі, в більшості будівель, як і раніше, багато вертикального простору, що не використовується. Все, що вам потрібно зробити, це подивитися вгору, щоб побачити, що більшість доступного простору в будівлі вище, ніж ми можемо досягти.

Без піддону для піддонів ви можете зберігати лише предмети, яких ви можете досягти.
Складські стелажні системи дозволяють використовувати вертикальний простір, що не використовується, що робить ваше сховище більш ефективним. Багато клієнтів приходять до нас з планами купити або орендувати додатковий простір для зберігання, коли все, що їм дійсно потрібно зробити, краще використовувати їх поточний простір. Наше завдання – допомогти їм у цьому.

Визначення
Підставка для піддонів – це система зберігання матеріалів, призначена для зберігання матеріалів та продуктів, які часто пакетуються або постачаються в комплекті.
Існує багато різних стилів та виробників стелажів для піддонів, але всі вони мають одну й ту саму мету – збільшити щільність зберігання, зберігаючи піддони із землі, використовуючи вертикальний простір.
Стелаж для піддонів систем зберігання матеріалів, що найбільш широко використовуються, на великих складах, розподільчих центрах, заводах-виробниках та інших сховищах.


Мезонінні Стелажі

Мезонинна платформа не тільки допомагає максимізувати простір, а й інші переваги
І, хоча ви можете використовувати свою робочу платформу для додаткового робочого простору, по висоті, коли справа стосується можливих додатків, деякі з найбільш поширених з яких включають зберігання, офісний простір, пилезахисне накриття, інструментальний цех, окремі кімнати, шафи безпеки. Проте, якщо ви вирішите використовувати свою мезонінову платформу для додаткового робочого простору, ви можете бути впевнені, що KION має робочі платформи, які спроектовані та виготовлені з урахуванням довговічності. Оскільки кожна програма робочої платформи унікальна, менеджер нашої компанії буде тісно співпрацювати з вами для визначення ваших потреб та надання рішення, яке буде відповідати вашим вимогам.

Вільні робочі платформи
Вільні робочі платформи – це самонесучі структури, які використовуються для забезпечення додаткового простору для роботи. Ці платформи дуже добре налаштовуються та дозволяють створювати персоналізовані проекти, які можуть відповідати практично будь-якому додатку та задовольнити найрізноманітніші потреби у складських приміщеннях.

Робочі платформи для подіуму
Подіуми зазвичай використовуються або для додаткового робочого простору навколо інших автономних систем, або для забезпечення доступу для тих, хто виконує обов’язки з технічного обслуговування або інспекції.

Повні матові робочі платформи
Цей дизайн робочої платформи забезпечує додаткову площу, максимально збільшуючи доступний вертикальний простір складу. Full Mat може бути по суті візуалізований як вертикально піднятий простір над вашими вже існуючими системами або площами.


Стелажна система Drive-in

Це ідеальне рішення для використання складського простору. Цей простір можна використовувати на 70% -80% більше, ніж одиночний стелаж для піддонів. Конструкція приводу стелажів також часто використовується в холодильних камерах або морозильних камерах, в які кубічний метр має чималі витрати. Ця конструкція стелажів дозволяє максимальне використання складських приміщень для зберігання товарів.

У системі стелажів є два типи завантаження:
1. Завантаження за принципом, тільки один доступ доступу.
2. Завантаження за принципом, піддони можуть завантажуватися або вилучатися з обох сторін.

Перевага:
• Висока щільність зберігання товару може зберігати більше піддонів на кубічний метр, ніж звичайна система стелажів для піддонів
• Невелике обертання 1 ідеально підходить для сезонних товарів та коливань попиту.
• Використовується для об’ємного зберігання ідентичних продуктів та холодного зберігання
• Підходить для легко пошкоджених або тендітних вантажів, які не можна укладати один на одного.